W sobotę, 28 stycznia, zmieniły się trasy i godziny kursowania linii numer 8, 21 i 109.
Autobusy linii numer 8 poruszać się będą do Mójczy i Zagórza po trasie: Osiedle Ślichowice - Massalskiego – Osiedle Pod Dalnią – Piekoszowska - Grunwaldzka- Jagiellońska – Karczówkowska – Mielczarskiego – Żytnia - Seminaryjska - Bohaterów Warszawy – Szczecińska – Zagórska - Zagórze - Mójcza. Trasa powrotna: Mójcza - Zagórze - Zagórska – Żeromskiego – Seminaryjska i dalej według trasy.
Linia numer 21 w dni robocze, soboty i niedziele kursować będzie do Zagórza.
Autobusy linii numer 109 poruszać się będą po zmienionej trasie: Szajnowicza–Iwanowa - Grunwaldzka – Żytnia – Paderewskiego – IX Wieków Kielc – Sandomierska - Wikaryjska – Zagórze.
Emilia Stelmaszczyk 29.01.2012